senilex logo

Kutsu Senilex ry:n vuosikokoukseen 4.5.2021

Senilex ry:n jäsenet kutsutaan yhdistyksen vuosikokoukseen, joka järjestetään tiistaina 4.5.2021 kello 17.00. Koronavirustilanteesta johtuen kokoukseen osallistuminen toteutetaan ensisijaisesti Teams-sovelluksen välityksellä.

Mikäli etäosallistuminen ei ole mahdollista, kokoukseen voi osallistua Avance Asianajotoimisto Oy:n tiloissa osoitteessa Mannerheimintie 20 A, 00100 Helsinki. Yhdistyksen hallitus pyytää jäseniä osallistumaan kokoukseen ensisijaisesti Teamsin välityksellä.

Kokoukseen osallistuvia pyydetään ilmoittamaan osallistumisestaan sekä osallistumistavasta (Teams / läsnäolo kokouspaikalla) 4.5.2021 klo 12 mennessä hallituksen sihteerille Antti Vaajalle (antti.vaaja@yahoo.fi). Kokousmateriaali toimitetaan ilmoittautuneille sähköpostilla.


Hei nämäkin voisivat kiinnostaa sinua!